NOCLEGI

MAŁE TRZYNASTKI

W 2024 roku zaprosimy Was do naszych nowych, całorocznych i komfortowych domów znajdujących się tuż obok Trzynastki. Domy są pasywne, ogrzewane podłogowo pompami ciepła. W domach znajdują się stacje uzdatniania wody, światłowód oraz wentylacja higrosterowana.
Obecnie na ukończeniu są dwa z czterech domów.

Każda „mała trzynastka” to:

– 85 m2 powierzchni na dwóch pełnych kondygnacjach ( 40 m2 na parterze oraz 45 m2 na piętrze ) o wysokości 2,6 m ( parter ) i ponad 4 m ( piętro )

– na parterze znajdują się: przedpokój, pralnia z pralką i suszarką bębnową oraz komora ze stali nierdzewnej do mycia butów, łazienka z prysznicem, mały aneks kuchenny (zmywarka, lodówka, kuchnia elektryczna dwupalnikowa, przelewowy ekspres do kawy Melitta, czajnik, wyposażenie jadalni), salonik z wyjściem na taras

– na piętrze znajdują się: otwarty aneks telewizyjny z narożnikiem i możliwością rozłożenia, dwie sypialnie dwuosobowe z łóżkami kontynentalnymi (możliwość konfiguracji dla par oraz dla singli), łazienka z prysznicem

Każdy dom jest przeznaczony dla dzieci od 12 roku życia oraz dla osób dorosłych. W każdym domu może spać komfortowo od 1 do 4 osób plus ewentualnie 1 – 2 osoby na rozkładanym, niedużym narożniku w otwartym aneksie telewizyjnym, na piętrze.
Brak możliwości przyjazdu ze zwierzętami.
Minimalny pobyt w domu to 3 noce.

Oferta dla 1 – 2 osób z wyłączoną jedną z łazienek i wyłączoną jedną z sypialni – wkrótce
Oferta dla 1 – 2 osób z dostępem do obu łazienek i obu sypialni – wkrótce

Oferta dla 3 i 4 osób – wkrótce
Oferta dla 4 osób + 1 osoba na dostawce – wkrótce
Oferta dla 4 osób + 2 osoby na dostawce – wkrótce

Przez cały rok obowiązywać bedą te same ceny, bez dodatkowych opłat za ogrzewanie zimą
Na pobyty powyżej 6 nocy będą ustalane indywidualne rabaty

Domy położone są w Wetlinie na „Manhattanie: pod numerami 13A, 13B, 13C, 13D w odległości około 10 metrów jeden od drugiego. Do parkingu z każdego z domów jest od 25 do 70 metrów i nie ma możliwości zaparkowania samochodu po samym domem. Cały teren jest strefą zieleni ze starym sadem i łąką kwietną. Do każdego domu jest dojście żwirową ścieżką. Domy sąsiadują z gospodarstwem rolnym ( owce, kozy )

Pozostałe szczegóły – już niebawem